0%

Využijte potenciálu BIM naplno!

Pokud pracujete na platformě Autodesk Revit a chcete navrhovat požárně bezpečnostní řešení stavby, tak je doplněk do Revitu od BIMfire.cz přímo pro Vás. Nástroj Vám usnadní práci a efektivně využije informačního modelu pro požární výpočet. Přinese přehlednost a eliminuje chyby způsobené duplicitou informací pro požárního specialistu, ale také pro celkový žitovní cyklus stavby.

Produkt zahrnuje požární Revit knihovnu rodin, šablonu PBŘ projektu a doplněk BIMfire, který provádí požární výpočty pomocí parametrů a geometrie přímo ve Vašem požárním informačním modelu budovy.

Šablona PBŘ pro Revit

Obsahuje šablony pohledů pro tvorbu dokumentace požárně bezpečnostního řešení stavby, návrh evakuace, tvorbu evakuačních plánů, pro koordinaci stavebního modelu s požárním modelem. Dále obsahuje připravené výkazy pro požární prvky a komponenty pro posouzení. V šabloně jsou vloženy potřebné požární parametry pro další vykazování a výpočty které využívá doplněk od BIMfire.cz.

Požární rodiny pro Revit

K šabloně je k dispozici knihovna obsahující 74 požárních komponent (požárně bezpečnostního zařízení, komponenty pro posouzení evakuace, komponenty odstupových vzdáleností, symboly a popisky prvků).

Doplněk do Revitu (beta)

Doplněk BIMfire pro Revit obsahuje nástroje pro vymodelování únikové cesty, která slouží pro návrh a posouzení kritických míst, obsazení objektu osobami a výpočet délky a doby trvání evakuace. V rámci odstupových vzdáleností doplněk BIMfire využívá data v modelu pro automatizování výpočtů pro výpočet požárního rizika a vymodelování tvaru obalové plochy požárně nebezpečného prostoru. Dále přímo v informačním modelu vypočítá stupeň požární bezpečnosti požárních úseků a navrhne požární odolnost požárně dělících konstrukcí na základě parametrů v přilehlých požárních úsecích.

Získejte přístup k šabloně
a knihovně Revit komponent!

  Jméno (vyžadováno)

  Příjmení (vyžadováno)

  Telefon (vyžadováno)

  Email (vyžadováno)

  IČO (vyžadováno)

  Poptávaná služba

  Vaše zpráva (volitelné)